Wszyscy autorzy

Paweł Pacewicz / Strategic Projects Manager
Redaktor
Pawel.Pacewicz@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 5
Więcej o autorze
Piotr Tokarski / Head of Atlassian Department
Redaktor
piotr.tokarski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 2
Więcej o autorze
Michał Dubel / Expert Software Developer
Redaktor
Michal.Dubel@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 2
Więcej o autorze
Marcin Zimniak / R&D Senior Tester
Redaktor
Marcin.Zimniak@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 2
Więcej o autorze
Norbert Suliński / Upgrade & Migration Team Manager
Redaktor
Norbert.Sulinski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Michał Neufeld / IoT Expert
Redaktor
Michal.Neufeld@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Radosław Łuszczyński / QA Team Coordinator
Redaktor
Radoslaw.Luszczynski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Michał Roszkowski / Marketing Specialist
Redaktor
Michal.Roszkowski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Tomasz Pabich / Atlassian PMO Expert
Redaktor
Tomasz.Pabich@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Tomasz Rajca / Atlassian Department Support
Redaktor
Tomasz.Rajca@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Rafał Warzycha / Front-End Expert
Redaktor
Rafal.Warzycha@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Radosław Kowalczyk/ Business Development Manager
Redaktor
Radoslaw.Kowalczyk@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Magdalena Potoczna / Business Development Manager
Redaktor
Magdalena.Potoczna@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Maciej Lepczyński / Business Development Manager
Redaktor
Maciej.Lepczynski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Daniel Chwaszczewski / DevOps Coordinator
Redaktor
Daniel.Chwaszczewski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Błażej Dunajczyk / AR Expert
Redaktor
blazej.dunajczyk@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Artur Sadzik / Strategic Projects Manager
Redaktor
Artur.Sadzik@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Adam Gąsiorek / Evangelist
Redaktor
Adam.Gasiorek@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Jakub Kaczyński / Senior IoT Consultant
Redaktor
Jakub.Kaczynski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Aleksandra Grzelak / Project Manager
Redaktor
Aleksandra.Grzelak@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Konrad Świrski / CEO Transition Technologies Capital Group
Redaktor
K.Swirski@tt.com.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Andrzej Tabara / Product Manager
Redaktor
andrzej.tabara@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Jacek Gralak / IoT Team Coordinator
Redaktor
Jacek.Gralak@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 0
Więcej o autorze
Łukasz Mielczarek / Iot Specialist
Redaktor
Lukasz.Mielczarek@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 0
Więcej o autorze