figure

Wszyscy autorzy

Paweł Pacewicz / Strategic Projects Manager
Redaktor
Pawel.Pacewicz@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 7
Więcej o autorze
Jakub Kaczyński / IoT Portfolio Lead
Redaktor
Jakub.Kaczynski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 4
Więcej o autorze
Michał Dubel / Development Team Manager
Redaktor
Michal.Dubel@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 3
Więcej o autorze
Daniel Chwaszczewski / DevOps Coordinator
Redaktor
Daniel.Chwaszczewski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 3
Więcej o autorze
Paweł Pilacki / Senior AR Specialist
Redaktor
Pawel.Pilacki@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 2
Więcej o autorze
Piotr Tokarski / Head of Atlassian Department
Redaktor
piotr.tokarski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 2
Więcej o autorze
Marcin Zimniak / R&D Senior Tester
Redaktor
Marcin.Zimniak@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 2
Więcej o autorze
Mirosław Żyszczyński / Technical Support Team Leader
Redaktor
miroslaw.zyszczynski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Michał Korsak / ALM Senior Specialist
Redaktor
Michal.Korsak@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Norbert Suliński / Upgrade & Migration Team Manager
Redaktor
Norbert.Sulinski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Paweł Łazuk / Senior .NET Developer
Redaktor
Pawel.Lazuk@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Adam Gąsiorek / Evangelist
Redaktor
Adam.Gasiorek@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Paweł Wasilewski / Head of AR Business Development
Redaktor
Pawel.Wasilewski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Magdalena Potoczna / Business Development Manager
Redaktor
Magdalena.Potoczna@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Radosław Łuszczyński / QA Team Coordinator
Redaktor
Radoslaw.Luszczynski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Radosław Kowalczyk/ Business Development Manager
Redaktor
Radoslaw.Kowalczyk@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Rafał Warzycha / Front-End Expert
Redaktor
Rafal.Warzycha@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Tomasz Rajca / Atlassian Department Support
Redaktor
Tomasz.Rajca@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Szymon Bartkowiak / CEO
Redaktor
szymon.bartkowiak@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Paweł Zubkiewicz / AWS Cloud Architect
Redaktor
Pawel.Zubkiewicz@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Maciej Lepczyński / Business Development Manager
Redaktor
Maciej.Lepczynski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Maciej Zabłocki/ IoT Architect
Redaktor
maciej.zablocki@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Aleksandra Grzelak / Project Manager
Redaktor
Aleksandra.Grzelak@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Anna Dybala / Senior Specialist
Redaktor
anna.dybala@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Artur Sadzik / Strategic Projects Manager
Redaktor
Artur.Sadzik@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Bartłomiej Lach / Java & Security Expert
Redaktor
Bartlomiej.Lach@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Bartosz Kasjaniuk / Software Development Expert
Redaktor
Bartosz.Kasjaniuk@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Grzegorz Stawicki / Head of International Business Development
Redaktor
G.Stawicki@tt.com.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Grzegorz Kiernozek / Senior AR Developer
Redaktor
Grzegorz.Kiernozek@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Łukasz Klapiszewski / AR Specialist
Redaktor
Lukasz.Klapiszewski@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Konrad Świrski / CEO Transition Technologies Capital Group
Redaktor
K.Swirski@tt.com.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Łukasz Strzelecki / Senior IoT Specialist
Redaktor
Lukasz.Strzelecki@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Łukasz Schulz / IoT Technical Manager
Redaktor
Lukasz.Schulz@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze

Najnowsze posty autora

Wojciech Wąsik / Head of Transition Technologies PSC at Kielce
Redaktor
wojciech.wasik@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 1
Więcej o autorze
Karolina Kowner/ E-marketing Specialist
Redaktor
Karolina.Kowner@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 0
Więcej o autorze
Jakub Kimmer / IoT Solution Architect
Redaktor
Jakub.Kimmer@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 0
Więcej o autorze
Jacek Gralak / IoT Team Coordinator
Redaktor
Jacek.Gralak@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 0
Więcej o autorze
Patrycja Gabara/ Junior eMarketing Specialist
Redaktor
patrycja.gabara@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 0
Więcej o autorze
Ilość artykułów: 0
Więcej o autorze
Przemysław Ziętal/ Senior ETL Specialist
Redaktor
Przemyslaw.Zietal@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 0
Więcej o autorze
Ilość artykułów: 0
Więcej o autorze
Łukasz Mielczarek / Iot Specialist
Redaktor
Lukasz.Mielczarek@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 0
Więcej o autorze
Anna Michalska / Specjalista ds. Marketingu
Redaktor
Anna.Michalska@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 0
Więcej o autorze
Anna Literacka
Redaktor
Anna.Literacka@ttpsc.pl
Ilość artykułów: 0
Więcej o autorze